forex trading logo

List do Prezydenta

 

Uczniowie klasy III i VI z naszej szkoły już 7 listopada rozpoczęli przygotowania do uczczenia 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości , pisząc wspólny list do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.


 

W liście złożyli życzenia Panu Prezydentowi i Pierwszej Damie z okazji tak ważnego święta. Na ręce głowy państwa złozyli życzenia wszystkim dorosłym Polakom i wszystkim polskim dzieciom, życząc im pomyślności , radości i dumy z tego, że jesteśmy Polakami.

Nie zapomnieli też o naszej szkole, którą pięknie opisali, podkreślając, że uczą się w szkole , która jest starsza o 100 lat od niepodległej Polski. Do listu dołączyli rysunek szkoły i wsi Bukwałd, który wykonał uczeń klasy VI Dawid Rutkowski.

List podpisali wszyscy uczniowie z klas III i VI.


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama