forex trading logo

Dzień Bezpiecznego Internetu

w naszej szkole

 

Nasza szkoła po raz drugi włączyła się do ogólnopolskiej akcji Dnia Bezpiecznego Internetu, której organizatorem jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI). Tegoroczne hasło DBI brzmiało „Działajmy razem”.

Podczas zajęć warsztatowych z uczniami promowane były pozytywne zastosowania Internetu; uczono ich również zasad tolerancji i kultury zrozumienia siebie nawzajem. Uczniowie obejrzeli filmy edukacyjne na temat bezpieczeństwa w internecie i brali udział w dyskusji tematycznej. Tworzyli też prace plastyczne. Ogłoszony został szkolny konkurs na film pt: „Stop Cyberprzemocy. Działamy razem”. Nagrodę specjalną zdobył film klasy VI, który wyróżniał się ciekawym scenariuszem, dopracowanymi rekwizytami, ciekawymi ujęciami oraz grą aktorską uczniów.

Ważną misją naszej szkoły jest szkolenie uczniów w zakresie bezpiecznego poruszania się w sieci. Nasi uczniowie teoretycznie wiedzę opanowali celująco. Mamy nadzieję, że w praktyce będą również dbali o bezpieczeństwo swoje i innych.


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama