forex trading logo

Koncert w Domu nad Doliną

 

Dnia 21 listopada 2018 roku uczniowie z naszej szkoły odwiedzili „Dom nad Doliną” w Różnowie.

O godzinie 10.30 zaczął się koncert, który przygotowali uczniowie naszej szkoły wraz z panią Katarzyną Szkatułą. Podczas niego śpiewaliśmy pieśni i piosenki patriotyczne takie jak: „Piechota”, „Wojenko, wojenko”, „Pierwsza brygada” czy „Serce w plecaku” oraz recytowaliśmy wiersze. Seniorzy byli zachwyceni naszym występem, niektórzy śpiewali wraz z nami. Jeden z mieszkańców opowiadał nam historię Polski zawartą w pieśniach i wierszach, które prezentowaliśmy.

Po koncercie mieliśmy możliwość zwiedzenia domu, w którym mieszkają seniorzy i odwiedziliśmy ich pokoje. Poznaliśmy panią Tereskę, która była nauczycielką oraz panią Ulę – byłą śpiewaczkę operową. Było bardzo sympatycznie. Na pewno jeszcze nieraz tam pojedziemy.

Ola Kowalik

Zdjęcia


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama