forex trading logo

„Srebrny Słowik” po raz piąty

 

W czwartek 15 listopada 2018 roku odbył się w GOK-u w Dywitach jubileuszowy – V Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Srebrny Słowik”. Głównym organizatorem była nasza szkoła (SP Bukwałd) we współpracy z Instytutem Muzyki na Wydziale Sztuki UWM w Olsztynie oraz GOK Dywity. Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

W artystycznej rywalizacji wzięło udział ponad 20 uczniów reprezentujących szkoły z gminy Dywity. Przepięknie zaśpiewali pieśni i piosenki o tematyce patriotycznej.

Grand Prix i statuetkę Srebrnego Słowika zdobyła Wiktoria Przęczek (kategoria klas III-V). Wyniki w poszczególnych kategoriach były następujące:

  • klasy „0”-II: I miejsce – Hanna Bil, II miejsce – Julia Jończyk z naszego oddziału przedszkolnego, III miejsce – Lena Opieczonek-Moszczyńska;
  • klasy III-V: I miejsce – Emilia Kołodziejczyk z naszej szkoły, II miejsce – Zuzanna Kukowska, III miejsce – Anna Słowik;
  • klasy VI-VIII: I miejsce – Natalia Sopel, II miejce – Maciej Soroko, III miejsce – Klaudia Wermter z naszej szkoły; wyróżnienia w tej kategorii wiekowej przyznano: Kindze Olejko, Aleksandrze Kowalik z naszej szkoły oraz Paulinie Lefevre.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama