Udział w akcji „Rekord dla Niepodległej"
i odsłonięcie pamiątkowej tablicy

W naszej szkole 9 listopada 2018 roku uroczyście obchodziliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tym dniu wszyscy przyszli do szkoły na galowo i z przypiętymi kotylionami. Najpierw uczniowie klas starszych przedstawili montaż słowno-muzyczny o tematyce patriotycznej. Następnie wzięliśmy udział w akcji ministerstwa edukacji i Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej „Rekord dla Niepodległej”. Dokładnie o godzinie 11:11 wszyscy odśpiewaliśmy hymn. Następnym punktem obchodów było odsłonięcie na podwórku szkolnym pamiątkowej tablicy upamiętniającej odzyskanie niepodległości.

Odśpiewanie hymnu – film

ministerstwa edukacji i Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zakończyła się dziś ogromnym sukcesem. O godz. 11:11