Szanowni Państwo!

Przez cały rok w naszej szkole organizowane są konkursy, uroczystości i wyjazdy, które wspierają proces dydaktyczno-wychowawczy. Nauczyciele prowadzą zajęcia pozalekcyjne. Każdego roku przystępujemy do projektów edukacyjnych i wiele z nich realizujemy we współpracy z organizacjami pozarządowymi lub sami na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby uczniowie w szkole czuli się bezpiecznie oraz w twórczej atmosferze rozwijali swoje zainteresowania. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnej szkoły o profilu ekologicznym, która kultywuje tradycje warmińskie.
Na zakończenie roku wydajemy informator, w którym przedstawiamy działania realizowane w bieżącym roku szkolnym. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi tam informacjami. Jednocześnie dziękujemy za Państwa zaangażowanie i liczymy na wsparcie naszych działań w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Szkoły Podstawowej w Bukwałdzie