Nauczyciele wychowania

przedszkolnego, edukacji

wczesnoszkolnej i przyrody szkół podstawowych Gminy Dywity

aaaSzkolne koło Towarzystwa Przyjaciół Lasu działające w Szkole Podstawowej w Bukwałdzie zachęca szkoły z Gminy Dywity do wzięcia udziału w ogólnopolskich konkursach organizowanych z okazji „Dni Przyjaciół Lasu 2015”:

aaa- dla dzieci w wieku przedszkolnym konkurs rysunkowy „Bajkowy las”,

aaa- dla uczniów klas I-III konkurs rysunkowy „Drzewa naszych lasów”,

aaa- dla uczniów klas IV-VI konkurs multimedialny „Przyjaciel Lasu”.

aaaWszystkie szczegóły konkursów można znaleźć na stronie www.przyjacielelasu.org.pl.

aaaPrzed wysłaniem prac na konkurs chcielibyśmy, aby każda szkoła mogła przedstawić swoich laureatów (1 pracę z oddziału przedszkolnego, 1 pracę z klas I-III i 1 prezentację multimedialną) podczas II Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Lesie „Las bliżej nas”, który odbędzie się 26 lutego 2015 roku w Szkole Podstawowej w Bukwałdzie.

Dyrektor szkoły Dorota Zaręba                            Opiekun SK TPL Katarzyna Szkatuła