I miejsce w konkursie powiatowym

17 kwietnia 2018 roku w Miejskiej Komendzie Policji w Olsztynie pani dyrektor Dorota Zaręba z koordynatorem konkursu i reprezentacją uczniów odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca w II Powiatowym Konkursie „Błyskotliwa Szkoła”. Konkurs został zorganizowany przez Miejską Komendę Policji w Olsztynie i Szkołę Podstawową nr 30 im. Marii Zientary Malewskiej w Olsztynie.

Jest to nagroda dla całej naszej społeczności szkolnej, bo do konkursowych działań została zaangażowana cała społeczność szkolna (klasy I-VII oraz oddział przedszkolny), rodzice i pracownicy szkoły. Dzięki udziałowi w tym konkursie uczniowie pamiętają i świadomie noszą odblaski podczas poruszania się po drodze. Wiedzą, jak ważne dla ich bezpieczeństwa jest to, aby byli na drodze dobrze widoczni.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i przyczynienie się do zwycięstwa.

Filmiki zrealizowane w ramach konkursowych działań:

Pieszy bez odblasków

Pieszy z odblaskami