Dzień rodziny na sportowo

W Bukwałdzie 30 maja 2018 roku odbył się Dzień Rodziny. Organizatorami zabawy byli: Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski.

Naszą wspólną zabawę rozpoczęliśmy od programu „Mam talent”. Podczas niego dzieci prezentowały to, w czym są najlepsze. Były piękne śpiewy, akrobatyka, pokazy gry w piłkę. Po nim miał miejsce występ naszej rewelacyjnej szkolnej grupy cheerleaders.

Następnie były konkurencje sportowe. Największą popularnością cieszyła się gra „w kółko i krzyżyk” z wykorzystaniem piłek. Uczniom również bardzo podobało się zaplatanie skakanek w warkocz oraz bieg w parach z jedną związaną nogą, czy przerzucanie piłek ręcznikami.

Nie zabrakło również poczęstunku, którym były owoce, napoje i kiełbaska z grilla. Oczywiście z okazji Dnia Dziecka wszyscy mali uczestniczy zostali poczęstowani lodami, a poszczególne klasy otrzymały prezenty od Rady Rodziców.

W ten dzień każdy z uczestników miał dobry humor, a pogoda dopisała, więc wszyscy świetnie się bawili. Z pewnością spotkamy się na Dniu Rodziny w następnym roku – na kolejnej świetnej imprezie i w doskonałych nastrojach.