Pieczemy i ozdabiamy pierniczki

- 21 grudnia 2017 roku

Mikołajki w przedszkolu

Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi.

W buciki wszystko zwinnie upycha

i jak czarodziej w pośpiechu znika.

6 grudnia 2017 roku dziecii z oddziału przedszkolnego od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa. Wiedziały bowiem, że i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o naszym przedszkolu, gdyż chodzą do niego najgrzeczniejsze dzieci na całym świecie.

Święty Mikołaj dotarł na czas. Swoje wejście, jak na Mikołaja przystało, rozpoczął gromkim: Ho, Ho, Ho!

Przedszkolaki przywitały gościa bardzo gorąco i zaprosiły Mikołaja oraz rodziców na występ, który przygotowały, a następnie do wspólnej zabawy, która zakończyła się wręczeniem oczekiwanych prezentów oraz pamiątkowymi zdjęciami.

Potem wszyscy usiedli przy stolikach do poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Na zakończenie tak emocjonującego dnia wszyscy usiedli w kole i rodzice czytali dzieciom „Opowieść wigilijną”.

Dzień wzbudził wiele radości i na pewno długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Łapkowe Mikołaje

- 4 grudnia 2017 roku