Linki PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa w Internecie społeczności szkolnej realizowanych w ramach projektu Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”, które odbywały się w Państwa Szkole.

W związku z ewaluacją końcową wspomnianego projektu, która rozpoczęła się we wrześniu bieżącego roku zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o wzięcie udziału w badaniu.

Badanie ma na celu stwierdzenie czy działania realizowane w projekcie okazały się skuteczne, czy wpłynęły stan wiedzy i kompetencji społeczności szkolnych (uczniów, rodziców i nauczycieli) w zakresie bezpieczeństwa korzystania z internetu i TIK.

Zależy nam na poznaniu Państwa opinii na temat warsztatów, dostosowania ich do potrzeb polskich szkół i ich wpływu na dalsze działania. Dlatego zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety.

Badanie prowadzone jest drogą internetową. Poniżej znajdą Państwo linki do ankiet, z podziałem na grupy docelowe czyli do kogo są adresowane (uczniowie, z podziałem na klasy, rodzice, nauczyciele).
W sytuacji, gdy warsztaty odbywały się w Państwa szkole, np. w 2016 lub 2017r., a uczniowie biorący w nich udział obecnie uczęszczają, np. do klasy 5 to prosimy o wypełnienie ankiety odpowiedniej dla uczniów klasy 5. Badanie przede wszystkim ma dać nam odpowiedź czy warsztaty miały istotny wpływ na podniesienie wiedzy i kompetencji uczniów a także nauczycieli i rodziców biorących w nich udział.

Do wypełnienia ankiet zapraszamy wszystkie zainteresowane i chętne osoby.

Państwa pomoc bardzo pomoże nam w przygotowywaniu kolejnych projektów skierowanych do społeczności szkolnej stanowiących odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby polskiej szkoły.

Ankieta uczniowie szkoła podstawowa klasy 1 -3: http://ankiety.civitas.edu.pl/ankiety/index.php/755183?token=sH9WzTyzqzU93zS&newtest=Y&lang=pl

Ankieta uczniowie szkoła podstawowa klasy 4 - 8, gimnazjum: http://ankiety.civitas.edu.pl/ankiety/index.php/391119?token=sH9WzTyzqzU93zS&newtest=Y&lang=pl

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,

Edyta Kostrzewa